امروز

یکشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۳۹۸

  ساعت

۲۲:۱۷ بعد از ظهر

سایز متن   /

به گزارش خبرنگار ایرنا محمد رضا فیاض روز دوشنبه در همایش تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن لرستان در سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خرم آباد افزود: اکنون زمان وصول بدهی ها نیست بلکه باید به واحدهای تولیدی فرصت داده شود.
وی درخصوص بیان کمبودها و کاستی ها توسط صنعتگران گفت: این کمبودها را می توان در طول سال عنوان کرد ولی امروز باید برای سال آینده در جبهه تولید بجنگیم و با اراده ای قوی تر اهداف اقتصاد کشور را در این شرایط دنبال کنیم.
فیاض با اشاره به دشواری های کار تولید افزود: تولید کننده ۴۲ حرفه و فن نیاز دارد و باید انرژی ویژه ای داشته باشد.

** چهار هزار میلیارد ریال به صنایع لرستان داده می شود
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه لرستان در سال گذشته دستاوردهای خوبی داشت، گفت: این استان جزو پنج استان نخست کشور در پیگیری واحدهای صنعتی بود و بیشترین ستاد تسهیل را برگزار کرد.
وی افزود: سه واحد تولیدی لرستان از مجموع ۸۰ هزار واحد صنعتی کشور به عنوان واحدهای نمونه معرفی شده اند.
فیاض اظهار داشت: کشاورزی لرستان در سال های گذشته از سنتی به صنعتی در حال تغییر بوده و ظرفیت های فراوانی در این حوزه دارد.
وی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به بازسازی صنایع لرستان گفت: باید حمایت هایی مانند اشتغال روستایی در اختیار استان لرستان قرار گیرد.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: چهار هزار میلیارد ریال برای رفع مشکلات صنایع استان لرستان به این استان تخصیص داده می شود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد